پيام رئيس دانشكده
دانشكده‌ي مهندسي هوافضا با وجود پنج گروه آموزشي (آيروديناميك، پيشرانش، مهندسي فضايي، سازه‌هاي هوايي و ديناميك پرواز و كنترل) و چندين مركز پژوهشي تحقيقاتي و قطب علمي و برخورداري از مجموعه‌اي از اساتيد مبرز و متعهد و نيز جذب و آموزش دانشجويان نخبه و علاقمند در مقاطع مختلف كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري با گرايش‌هاي مختلف تخصصي و حرفه‌اي، امروزه يكي از دانشكده‌هاي برتر و موفق مهندسي هوافضا در كشور مي‌باشد. وجود فارغ‌التحصيلان توانا و كارآمد اين دانشكده در رأس فرآيندهاي صنعتي و حرفه‌اي و آموزشي و پژوهشي كشور، نمونه‌ي بارزي از جايگاه علمي و پژوهشي آن بشمار مي‌رود.
اين دانشكده به يمن محيطي سرشار از همبستگي، علاقمندي و مبتني بر همت والاي اساتيد دلسوز و علاقمند آن، همچنين فرآيند تصميم سازي جمعي، روز به روز شكوفاتر شده است و مديريت دانشكده در راستاي تلاش و برنامه‌ي مديران دوره‌هاي گذشته كه جملگي برخواسته از اراده‌ي جمعي اساتيد دانشكده بوده‌اند، ارتقاء علمي، پژوهشي، آموزشي و تكريم اساتيد و دانشجويان را وجهه‌ي همت خود ساخته است.
چشم انداز دانشكده‌ي مهندسي هوافضا در سال‌هاي پيشرو؛ تلاش در ايجاد و راه‌اندازي دوره‌هاي بين‌الملل در حوزه‌هاي مختلف هوافضا با كشورهاي صاحب فناوري و علي‌الخصوص كشور روسيه و همچنين انجام پروژه‌هاي پژوهشي مشترك و برقراري دوره‌هاي فرصت مطالعاتي براي دانشجويان دكتري و اعضاي هيأت علمي جوان خواهد بود. همچنين تمركز و راه‌اندازي كارگاه‌ها و آزمايشگاه‌هاي آموزشي دانشكده در پرديس شهيد رضائي‌نژاد از اولويت هاي دانشكده مي‌باشد.
در اين راستا و در تحقق برنامه‌ي توسعه‌ي راهبردي به منظور دستيابي به عالي‌ترين اهداف كماكان نيازمند به مساعدت و ياري اساتيد بزرگوار و مسئولين محترم و همت والاي دانشجويان و مجموعه‌ي پرسنل دانشكده مي‌باشد. مديريت دانشكده ضمن آمادگي پذيرش پيشنهادات و انتقادات در جهت رفع موانع موجود و بهينه‌سازي فرآيند آموزش و پژوهش، خود را متعهد مي‌داند كه در حفظ و ارتقاء اين امانت بزرگ نهايت كوشش و توان را بكار بندد. اميد است كه با استعانت از پروردگار رحمان و اتكا به سرمايه‌هاي عظيم كشور در راستاي توسعه پايدار ميهن اسلامي قدم برداريم.
حسن كريمي مزرعه‌شاهي - مردادماه 1396
 
تاریخ به روز رسانی:
1396/05/01
تعداد بازدید:
7142
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي
دانشكده مهندسي هوافضا
بزرگراه شهيد زين‌الدين شرق، خروجي احسان،
آخرين دوربرگردان به سمت غرب، بلوار دانشگاه
صندوق پستي: 3381-16765
كدپستي: 83911-16569
Email: aerospace@kntu.ac.ir
Telegram: @AERO_KNTU
كليه‌ي حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي مي‌باشد